Herbak

Onkologia I Hematologia

2022-03-13T06:56:27+00:00

Onkologia i Hematologia

W naszej poradni udzielamy porad pacjentom z różnymi łagodnymi i złośliwymi guzami oraz zaburzeniami układu krwiotwórczego. W Centrum Medycznym w Białymstoku przyjmują lekarze specjaliści – onkolog i hematolog, którzy po odpowiednich badaniach wdrożą techniki leczenia nowotworów i raka dostosowane zarówno do predyspozycji organizmów pacjentów, jak i typów danych chorób.

W naszym Centrum znajdziesz doświadczonych onkologów i hematologów wykwalifikowanych w rozpoznawaniu i leczeniu wczesnych i zaawansowanych stadiów różnych nowotworów. Naszym celem jest zapewnienie zaawansowanej opieki medycznej w intymnej, osobistej i prywatnej scenerii, innej niż ta którą spotykacie Państwo w zatłoczonych poradniach przyszpitalnych.

Nawet w tym wyjątkowo trudnym dla Państwa okresie jakim jest rak rozpoznany u siebie lub u członka rodziny, zapewnimy Państwu poradnictwo, opiekę, a także wsparcie psychiczne, które jest również istotne w prowadzeniu działań medycznych. Wielu traktuje ten rodzaj chorób, jako wyrok, co jest ogromnym błędem. Również z nich można wyjść!

dr Kinga Hermanowicz-Szamatowicz

Tel. +48 881 670 007
ul. Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok

PN-PT: od 8 do 20
SOB: od 8 do 14