Hepatologia

2020-01-03T12:06:41+00:00

Hepatologia

Nasza poradnia chorób zakaźnych z Białegostoku zapewnia profilaktykę i leczenie schorzeń wywoływanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. W tym wliczają się choroby przenoszone przez kleszcze, infekcje grzybicze, infekcje związane z nowotworami i osłabioną odpornością, infekcje skóry i inne. Nasz hepatolog zajmuje się badaniami na przykład wątroby, trzustki, dróg żółciowych i pęcherza.

Dodatkowo uzyskacie Państwo u nas poradę z zakresu chorób tropikalnych i medycyny podróży (w tym poradę z zakresu szczepień przy podróżach w tropiki). Nasi lekarze posiadają duże doświadczenie w chorobach zakaźnych i tropikalnych oraz dbają o najwyższy poziom opieki nad pacjentami, a także edukacji ludzi w zakresie zapobiegania tym chorobom.

W naszym centrum medycznym przyjmuje hepatolog, który wykonuje między innymi badanie wątroby, trzustki, dróg żółciowych i pęcherza. Jako, że dziedzina ta nie jest specjalnością lekarską, specjalistami, którzy się zajmują schorzeniami tej dziedziny medycznej są gastroenterolodzy i specjaliści chorób zakaźnych.

dr n.med.  Tomasz Szulżyk

Tel. +48 881 670 007
ul. Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok

PN-PT: od 8 do 20
SOB: od 8 do 14