Herbak

Ortopeda Dla Dorosłych

2022-03-13T06:56:27+00:00

Poradnia Ortopedyczna Dla Dorosłych

Nasze Centrum medyczne, które znajduje się w Białymstoku, posiada liczne świadczenia pomocy lekarzy specjalistów. W naszej poradni przyjmuje między innymi ortopeda, który zajmuje się pomocą z zakresu rehabilitacji i diagnozowania chorób wszystkich narządów ruchu. Dlatego w zakres jego obowiązków wchodzi nie tylko kwestia badania układu kostnego, ale również stawów czy więzadeł, mięśni ścięgien, a nawet nerwów. Do jego zadań należy na przykład leczenie zwyrodnień lub zaplanowanie odpowiedniej rehabilitacji.

Nasz lekarz ortopeda świadczy wsparcie w diagnozowaniu, zapobieganiu i leczeniu zwyrodnień i zaburzeń narządu ruchu, a więc: mięśni, ścięgien, więzadeł, kości, stawów oraz tkanki łącznej.

Poradnia ortopedyczna przyjmuje osoby dorosłe, które mają problemy związane z narządami ruchu. Planuje się tutaj między innymi sprawy związane z rehabilitacją stawów lub wdrażaniem innego rodzaju działań, które mają za zadanie usunąć skutki schorzeń, jak na przykład zwyrodnień. Poradnia znajduje się bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu możliwy jest komfortowy i wygodny dojazd. Dzięki temu z naszych świadczeń mogą skorzystać osoby niezdolne do prowadzenia własnych samochodów.

Specjaliści:

Dr n med. Jerzy Wojnar

Tel. +48 881 670 007
ul. Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok

PN-PT: od 8 do 20
SOB: od 8 do 14