Herbak
2019-05-24T09:37:25+00:00

Jerzy Wojnar

Dr n med. Jerzy Wojnar – ordynator Oddziału Ortopedyczno-Urazowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.

W ramach Centrum Pediatrii w Białymstoku działa Poradnia Ortopedyczna dla Dorosłych, gdzie zajmujemy się pacjentami, którzy wskutek schorzeń stawów bądź doznanych kontuzji, borykają się z bolesnymi dolegliwościami oraz dysfunkcjami układu ruchu, wymagającymi leczenia ortopedycznego.

Wśród tego typu schorzeń można wymienić na przykład zwyrodnienia kolan i bioder, które są konsekwencją m.in. starzenia się organizmu, przeciążeń bądź kontuzji, szczególnie u osób, które aktywnie uprawiają sport. Szybko wdrożona rehabilitacja po urazach pozwoli jak najszybciej odzyskać sprawność i prawidłowe funkcjonowanie stawów.

Zwyrodnienia kolan i bioder to poważne schorzenia, wymagające pomocy specjalisty. Ortopeda dobierze odpowiednie metody leczenia, zarówno z zakresu farmakologii, jak i rehabilitacji, mające na celu zniwelowanie dolegliwości oraz opóźnienie postępowania choroby.

Tel. +48 881 670 007
ul. Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok

PN-PT: od 8 do 20
SOB: od 8 do 14